Planlama

Temiz bir dünya için

Yenilenebilir enerji!

home_energy_forbusiness4

Düşük Maliyet

Uzmanlarımız tarafından yapılacak analizler sonrası tarafınıza en düşük maliyetler sunulur.
home_energy_forbusiness5

Tasarım

Bölgesel fizibilite çalışmasının ardından en verimli tasarım belirlenir.
home_energy_forbusiness3

Analiz

İzleme, üretim verileri ve gerekli analizleri uzmanlarımızca takip ediyoruz.
home_energy_forbusiness2

Destek

Planlama, kurulum ve kurulum sonrasında uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.
home_energy_forbusiness5

Bakım

Uzmanlarımızın yapacağı analizler sonrası bakım hizmeti sunuyoruz.

Enerji Planlama Süreci

EPC & İşletme & GES Yönetimi

(EPC) Anahtar Teslim Taahhüt Hizmeti PVS Enerji, büyük ölçekli arazi ve çatı tipi fotovoltaik güneş enerjisi santralleri (GES) kuran deneyimli bir mühendislik ve taahhüt firmasıdır. PVS Enerji, PV projelerinizde saha seçiminden, sistem tasarımına, tesis kurulumundan idari süreçlerin yönetimine kadar tüm aşamalarda A dan Z’ ye hizmet sunmaktadır.

(O&M) İşletme ve Bakım Yatırımınız güvencemiz altında PVS Enerji olarak kendi ekiplerimizle kapsamlı bir işletme ve bakım hizmeti sunuyoruz. Farklı tipte kurulan fotovoltaik güneş enerjisi santralleri için onarıcı, koruyucu ve öngörücü bakım hizmetleri sağlıyoruz. İşletme ve bakım hizmet portföyümüz içinde performans takibi, tesis yönetimi, uzaktan izleme ve diğer idari servisler de yer almaktadır. PVS Enerji, farklı yükleniciler tarafından kurulan fotovoltaik güneş enerjisi santrallerinde sistem performansını optimize etmek ve sistem verimliliğini maksimize etmek için, sistem analizi ve değerlendirme hizmeti de sunmaktadır. Güneş Enerjisi Sistemleri, hemen her yere kurulabilir olduğundan, yüksek ölçeklenebilirlik ve çevre dostu yapısı ile Akıllı Enerji Çözümleri arasında önemli yere sahiptir.

GES Portföy Yönetimi GES Ticareti: PVS Enerji kurduğu Güneş Enerji santrallerini kendi varlığı olarak işletmekte veya bir yatırım aracı olarak satmaktadır. Yatırım alternatiflerini görüşmekten memnuniyet duyarız. Santralinizi satmak isterseniz, Halk Enerji satın almak ya da size uygun bir yatırımcı bulmak için de destek olmaktadır. Geliştir-Yap-Devret: PVS Enerji sıfırdan proje geliştirmekte ya da bir projenin tüm haklarını üçüncü şahıslardan satın alıp anahtar teslim kurulumu yapıp devretmektedir. Yap-İşlet-Devret: Kendi projenizi geliştirdiniz ve enerji santralinizin kurulmasını istiyor ama finansal ve operasyonel risk almak istemiyor musunuz? PVS Enerji santralinizi işletebilir ve ek teminat olmadan gelecekteki nakit akışlarına göre size güvenli proje finansmanı sağlayabilir. Santral, üretimiyle borcunu ödedikten sonra devredilir.