Kurulum

Aydınlık bir gelecek

Tasarrufla gelecek!

 
 
house-with-solar-panel-installed

Analiz

Uzman çalışanlarımız tarafından yapılacak fizibilite ardından kurulum için gerekli hesaplamalar maksimum kazanç gözetilerek yapılır. Her boyuttaki Güneş Enerji Santralleri için müşteriye özel çözümler tasarlar ve bölgesel özellikleri dikkate alarak müşterilerinin yatırımlarını güvenli hale getirir.

solar-panels-couple-in-sunlight

Düşük Maliyet

Analiz sürecinin ardından enerji verimliliğini maksimum seviyede tutma ilkesiyle kurulum gerçekleşir. PVS Enerji Anahtar teslim kurulum yaparken analiz programları ile belirlenen verimlilik analizi doğrultusunda en iyi tasarımı taahhüt eder.

battery-charging-with-solar-panel

Kazanç

Grafik analizlerle yıl içinde ve dönemsel olarak enerji tasarruf oranlarını net olarak takip edebilirsiniz. Çatı üzeri Güneş Enerji Sistemi ile kendi çatınız üzerinde enerjinizi üreterek maliyetlerinizi azaltabilir projeye özel tasarımlar sayesinde çatınıza uygun bir sisteme sahip olabilirsiniz.
parallax background

Güneş Enerjisi

Sürdürülebilir Enerji!

Güneş enerjisi, kaynağı Güneş olan ısı ve parlak ışıktır. Güneş'in çekirdeğinde yer alan füzyon süreci ile açığa çıkan ışınım enerjisidir. Güneşteki hidrojen gazının helyuma dönüşmesi füzyon sürecinden kaynaklanır. Güneş'in yüzeyinde güneş radyasyonunun yoğunluğu yaklaşık 6.33 x l07 W/m2 dir.

Dünya atmosferinin dışında Güneş ışınımının şiddeti, aşağı yukarı sabit ve 1370 W/m2 (Watt/metrekare) değerindedir; ancak yeryüzünde 0-1100 W/m2 değerleri arasında değişim gösterir. Bu enerjinin Dünya'ya gelen küçük bir bölümü dahi,insanlığın mevcut enerji tüketiminden kat kat fazladır. Güneş enerjisinden yararlanma konusundaki çalışmalar özellikle 1970'lerden sonra hız kazanmış, Güneş enerjisi sistemleri teknolojik olarak ilerleme ve maliyet bakımından düşme göstermiş, Güneş enerjisi çevresel olarak temiz bir birincil enerji kaynağı olarak kendini kabul ettirmiştir.