Hakkımızda

Hakkımızda

PVS ENERJİ her boyuttaki güneş enerji santralleri için yatırımcıya özel çözümler tasarlar ve bölgesel özellikleri dikkate alarak müşterilerinin yatırımlarını güvenli hale getirir. Yılların verdiği tecrübe ile tüm tedarik zincirini kendi bünyesinde birleştirir ve profesyonel ekibiyle verdiği teknik destekle yatırımcılarına ve projelerine katma değer sağlar.

PVS ENERJİ; mühendislerinin 100 MW tedarik ve kurulumun altına imza atmasında yanında olan; kalitesini ispatlamış ve sektörde kabul görmüş üreticiler ile çalışmaktadır. Bu üreticiler; işçilik kalitesi, üstün tasarım, rekabetçi fiyatlandırma, zamanında teslimat, satış sonrası destek ve ar-ge özellikleri ile kendi alanlarında en iyi olduklarını kanıtlamışlardır.

Tarihçe

Kurucu ortaklarımız olan İbrahim TORUN (Elektrik Elektronik Mühendisi) ve Fırat Mutlu (İnşaat Mühendisi) 2014 yılından itibaren bulundukları güneş enerjisi sektörüne Halk Enerji çatısı altında dahil olmuşlardır. Yıllar süren sıkı çalışmaları ve tecrübeleriyle 2017 yılında kendi serüvenlerine başlamışlardır. Bu süreçten öncesinde kurucularımız Türkiyedeki birçok santralin (yaklaşık 100 MW) kurulumunda , projelendirmesinde , bakımında bulunmuş sektörün öncü firmalarında hissedar olarak bulunmuşlardır. 2017 yılı itibariyle tecrübelerini ve çözüm ortaklarını daha efektif kullanmak adına kendi şirketlerini kurup yatırımcıya daha hızlı ve daha hesaplı hizmet vermek adına PVS Enerji çatısı altında buluşmuşlardır.

Misyon & Vizyon

Pvs Enerji yetenek ve tecrübeleri doğrultusunda, yatırımcılarının hizmet beklentilerini uluslararası standartlarda karşılamayı birinci önceliği olarak belirlemiştir. Bu kapsamda doğa ve çevreyle uyum içinde çalışarak hizmet sağlamayı amaçlamaktadır. Dünya, ülke ve bölge ekonomisine en yüksek katkıyı sağlayarak mevcut veya yeni tesislerin faaliyete geçerek sorunsuz şekilde çalışmasını sağlamak PVS Enerjinin kuruluş sebepleri arasındadır. Hissedar ve çalışanları ile güvenilirliği ispatlanan firmamızın , yaptığı ve yapacağını hizmetleriyle gurur ve mutluluk duymaktayız.

Doğal çevre, doğal enerji!

PVS Enerji